Strona główna » Usługi » Mycie elewacji z piaskowca

Mycie elewacji (Mycie piaskowca)

MYCIE ELEWACJI , MYCIE PIASKOWCA


          Piaskowiec to drobnoziarnista, lita skała osadowa powstała w wyniku scementowania ziarnem kwarcu, miki oraz innych skał i minerałów, o średnicy 0,02-2 mm, za pomocą spoiwa ilastego, krzemionkowego, wapiennego i żelazistego. Przyjmuje różne zabarwienia od szarego po żółte, czerwone i białe. Piaskowce są zwykle relatywnie miękkie i łatwe w obróbce. Z tego względu są często stosowane w budownictwie jako materiał konstrukcyjny lub zdobniczy.

Formacje skalne złożone w przeważającej części z piaskowca są porowate, co pozwala na perkolację (przesączanie) i zatrzymywanie dużych ilości wody. Z tego względu mogą być wykorzystywane jako efektywne filtry oczyszczające wodę z zanieczyszczeń.

(źródło: Wikipedia.org)

Piaskowiec jest powszechnie stosowany w budownictwie. Aby był on ciągle elementem uszlachetniającym musi być w dobrym stanie. Czyszczenie piaskowca pozwala na odnowienie pięknego wyglądu, jednocześnie jest bezpieczne dla środowiska. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu kamienia. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, które przywrócą dawny wygląd i czar piaskowcu.Cennik                 Kontakt      

 


 
Strona główna | Usługi | Filmy | Cennik | Referencje | Linki | Kontakt
© Copyright Mycie Elewacji 2021       Osób online: 2       Wszelkie prawa zastrzeżone

Design by: Neta.pl      Ostania zmiana na stronie: 2010-06-19

 

Jesteśmy w całej Polsce:
Warszawa, Radom, Gdańsk,
Gdynia, Sopot, Katowice, Kraków, Łódż,
Wrocław, Kielce, Opole, Mińsk Mazowiecki,
Częstochowa, Olsztyn, Siedlce

 

Partnerzy:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21